درباره ی ما

 

شرکت خزر تولیدکننده تخصصی انواع کوپلر(وصله مکانیکی میلگرد)بابالاترین کیفیت در انواع کوپلراستاندارد-کوپلرتبدیل -کوپلرمیانی-کوپلربغل پیچ-کوپلرسازه جوشی کوپلرانتهایی وغیروبیش ازیک دهه فعالیت درتولیدکوپلرواجرای رزوه-انجام خدمات رزوه درسایزهای مختلف درمحل پروژه یاکارخانه فروش انواع دستگاه رزوه زن میلگردوتامین کننده تمامی قطعات اصلی و فروش اچارکوپلر

  • کوپلرعرضه انواع کوپلر
  • خزر نیکدرباره ی ما
  • محیطیمدیریت زباله
  • خدمات عرضهفروشگاه های لعرضه کوپلر

گواهینامه ها

مشتریان چه می گویند؟

نصب کامل

اتصالات الکتروفیوژن با چندین روش به هم متصل می شوند: انواع کوپلر الکتروفیوژن، زانو 45 درجه یا 90 درجه، سه راهی مساوی و یا سه راهی نامساوی، تبدیل، زین و کپ از نمونه وسایل برای انجام اتصالات می باشند.
کوپلر الکتروفیوژن در رنج ها و ابعاد مختلف دسته بندی می شوند .در واقع اگر در ابعاد مختلف نیاز به کوپلرالکتروفیوژن دارید می توانید سایز مورد نظر را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

اهمیت استفاده از کوپلر

کوپلر این وصله پرکاربرد در پروژه های ساختمانی توانسته بسیاری از مشکلات اتصال اورلپ در سازه های بتنی را حل کند. اتصال اورلپ در وصله میلگرد و در ساختمان های بتنی دارای مشکلاتی بود ولی تولید و کاربرد انواع کوپلرها توانستند این مشکلات را از بین ببرند، اگر علاقه مند به دانستنیهای کوپلر (وصله مکانیکی) هستید با ما همراه باشید.

سفارش گیری

تکنیک تراش با بیش از یک دهه تجربه و اعتبار  این مجموعه با استفاده از بروزترین دستگاه ها شروع به تولید اقلام مورد نیاز کرد.

تامین کننده آهن آلات و ارائه دهنده خدمات به سازمانها و نهادهای دولتی، شرکتهای شخصی و خصوصی.

تامین کننده محصول در تمام نقاط ایران.